TÜRKCELL FATURALI ABONELERİ VEYA GEÇİŞ YAPACAKLAR AMAN DİKKAT!

 

http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/profesyonelkulupler/Sayfalar/esnaflar.aspx?segment=club&kulup=esnaflar

 http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/Sayfalar/konusmavemesajlasma/ekonomik-esnaf-paketi.aspx?segment=club&kulup=esnaflar

Yeni bilgileri bu sayfalara taşımışlar. Sık Sorularn Sorular Başlığı Altında.

Madde Aynen Şöyle:

Bilmenizde fayda var
Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılır.
Lütfen ince yazıları ve detayları iyi ve dikkatli bir şekilde okuyunuz. Zira mağdur olmanız söz konusudur.
Türkcell Faturalı Esnaf Tarifesine Geçmek isteyen faturalı cep telefonu kullanıcılarını bilgilendirmek boynumuzun borcudur. Zira Türkcell Firması Faturalı Ekonomik Esnaf Paketi geçişlerinde 12 ay taahüt edersen %30 indirim uygulamaktadır. Ancak Türkcell öyle bir madde eklemiş ki dilerse Esnaf Tarifesi aylık fatura ücretini 5000 TL yapabilecek ve size o fiyat üzerinden %30 indirim uygulayacak.

Türkcell' in hizmet anlayışı her zaman böyleyse mevcut aboneler durumlarını gözden geçirmelidir. Aksi durumda zorluklar yaşayabileceklerdir. Her nekadar tüketici hakları gereği Tüketicinin aleyine olan maddeler yok sayılsa da bunun için uzun uğraşlar, zaman ve maddi külfetleri göze almanız gerekir. Türkcell İşteCell ve Tükcell Kamu Hattı kullananların dikkatine sunulacak bir durumdur bu. Zira Türkcell Kalite adı altında müşterileri soyamyı amaçladığı aşikardır. Bu durumu gören ve duyan herkesin çevresindeki yakınlarına bilgi vermesi bir zorunluluktur.

Ben Türkcell e yazdığım aşağıdaki mesajı sizlerinde ilgili herkese iletmenizi ve paylaşmanızı rica ediyorum. Taki Türkcell den makul bir açıklama gelene ve diğer taahütlü Faturalarda sözleşmelerden bu tarz tüm maddeleri çıkarana kadar bu işe devam etmeliyiz.

Marifet Tüketici olmak değil, Bilinçli Tüketici Olmaktır...

http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/tarifeler/faturali/esnafpaketleri/EkonomikEsnafPaketi
Adresinde Notlar Kısmında Esnaf Paketinde yapılan fiyat değişikliklerinden, 12 ay taahütlü kampanyalı aboneler de etkilenecektir, güncel paket fiyatı üzerinden %30 indirim almaya devam edeceklerdir.

Tutup 19 TL yerine ücreti 50 TL yapmayacağınızın garantisi varmıdır. Nedemek fiyat değişikliğinden etkilenir. Ya 500 TL yaparsanız Fatura Ücretini.

Biz Enayimiyiz...

 

Aşağıda Tam Sözleşme Metnini Görebilirsiniz...

 • Esnaf Paketleri, TESK Esnaf Kartı ile başvuruda bulunan kurumsal faturalı ve faturasız aboneler tarafından en fazla 5 adet hat için alınabilmektedir.
 • Faturalı Ekonomik Esnaf Paketi ayda 27 TL’ye, her yöne 300 dk ve sabit hatlarla 300 dk konuşma süresi içermektedir.
 • Esnaf Paketi’ni 12 ay almayı taahhüt eden kurumsal faturalı abonelerimiz, 27 TL’den %30 indirim alarak 19 TL’ye Esnaf Paketi’nden yararlanırlar.
 • Esnaf Paketi’ne başvuruda bulunan abonelerin paketleri, abone iptal başvurusunda bulunmadığı sürece her ay otomatik olarak yenilenir.
 • Esnaf Paketleri sadece Meslek Tarifesi ile birlikte alınabilir, Meslek Tarife ücretlendirmesi heryöne 30 kr/dk’dır. Esnaf Paketi dahilindeki konuşma süreleri sona erdiğinde, paket aşım süreleri Meslek Tarifesi 30 kr/dk üzerinden ücretlendirilir.
 • Esnaf Paketinde yapılan fiyat değişikliklerinden, 12 ay taahütlü kampanyalı aboneler de etkilenecektir, güncel paket fiyatı üzerinden %30 indirim almaya devam edeceklerdir
 • Kampanyaya katılan abonelerin 12 aylık taahhüt süresince kampanya ya da tarifeden çıkmaları, hatlarını kapatmaları, iptal etmeleri, devretmeleri veya diğer operatöre geçmeleri halinde taahhütnamede hat başına belirlenen cayma bedeli ilk faturalarına yansıtılır. Bu cayma bedeli, kampanya ile alınan indirim bedelinin abonenin kampanyadan yararlandığı ay sayısı ile çarpımı kadardır.
 • Yurtdışındaki ve yurtdışına yapılan kullanımlar Esnaf Paketi dahilindeki dakikalar dışında, ilgili hattın güncel yurtdışı tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.
 • Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaların ücretleri ilgili hattın içinde bulunduğu tarifedeki ücretlendirmelerden farklı olup, paket kapsamındaki konuşma süreleri de bu servisler kapsamında kullanılamamaktadır.
 • SMS, MMS ve internet kullanımları ilgili hattın güncel tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Dijital FCT, Analog FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanan FCT hatları ve Taahhütlü indirim kampanyaları ile İşteCep, BlackBerry, iPhone, kontratlı internet telefonu, T10 kontratlı kurguları dışında kontratlı kurgu kullanan hatlar Esnaf Paketi’nden yararlanamaz, yararlandığı tespit edilen hatlar İşteTarife’ye geçirilecek geriye dönük görüşmeleri İşte Tarife üzerinden tekrar ücretlendirilip ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Her Esnaf, faturalı faturasız toplamda en fazla 5 hattına Esnaf Paketleri’nden alabilir. 5 ten fazla hattı Esnaf Paketleri’nden yararlandığı tespit edilen hatlar İşteTarife’ye geçirilecek geriye dönük görüşmeleri İşte Tarife üzerinden tekrar ücretlendirilip ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Turkcell Bireysel hat kullanıcısı Esnaf'lardan, Faturalı ve Ön Ödemeli Meslek Tarifesi "Esnaf Paket"lerine toplamda 100.000 abone gelebilir, paketler 100.000 aboneden sonra Turkcell Bireysel hat kullanıcılarına kapatılacaktır.
 • Paket kapsamındaki aylık konuşma süreleri başka bir hatta ve/veya bir sonraki aya devretmez.
 • Abonelerin sunulan Kampanya faydalarını, 3. şahıslara satış yaparak kullanmalarına izin verilmez.
 • Kampanya kapsamındaki tüm ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
 • Ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.
 • Turkcell'in Kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 

 

Çıkmış Sorular

WEBŞUBEM

www.hakbil.com


Kategoriler