Vakıfbank WebŞubem - Eft ve Havale Ücretleri

WebşUbem ile yapabileceğiniz işlem özetlerini aşağıya açıklıyoruz. Webşubem ile internet üzerinden neler yapabileceksiniz? İnternet üzerinden webşubem'i kullanarak ilanlarınızı ekleyebileceksiniz. Örneğin webşubem iş başvuru formlarını doldurmak suretiyle size iş bul konusunda webşubem büyük kolaylık sağlayacaktır.

WebŞubem için yapacağınız ödemeleri Eft veya Havale ücreti ödemeden direk yapmak isterseniz PTT gönderisini kullanabilirsiniz. Havale veya Eft ücretleri o kadar yüksek ki taksi üzretleri bile daha makul seviyede.

WebŞubem 2007 Yılından beri faaliyet gösteren bir internet şubesidir. Şu anda webşubem, ayda 60 bin ziyaretçisi olan büyük bir internet şubesi haline gelmiştir. Tüm firmalar webşubem yardımıyla internet şubesinde yerlerini alabileceklerdir.

Firmanızı Webşubem' e kayıt etmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Kayıt olduktan sonra İnternet Şubesi WebŞubem' in bütün olanaklaırndan faydalanmaya başlarsınız. Bunlar:

İlan Verme,

Firma Ekleme,

Verilen İlanları Görme,

Ürünler Ekleme,

Reklamlarınızı Yayınlama,

ve daha pek çok özellikten faydalanmak için yapmanız gereken tek şey WebŞubem ' e kayıt olmak ve İnternet işlemlerini evinizden yapmak.

 

Ancak 2009 Yılında "VakıfBank WebŞubem" markası ile TPE ye başvuruda bulunmuş ve Tescil Etmiştir. Vakıfbank Webşubem  markasını bizim markamızdan türetmiş olup Güçlü olan kazanır mantığı ile gitmeye başlamıştır. Vakıfbank İnternet bankacılığı ile,  Kredi başvurusu, iş başvurusu, kredi hesaplama ve vakıfbank iban bilgilerini sunmaktadır. Vakıfbank İnternet Bankacılığı işlemlerinde Kullandığı Vakıfbank Webşubem Markası tamamen ilk defa benim kullandığım bir markadır. Zira 2007 ' den önce google aramalarında Webşube veya Webşubem hiç geçmezken daha sonraki yıllar da yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Webşube Markası ile internet farklı bir anlam kazanmıştır. Ancak bu anlamı Vakıfbank İnternet Şubesi İçin Kullandığı Vakıfbank Webşubem ile gölgelemektedir.  Bu alandaki gayreti

 

mizi sürecek olup güçlünün zayıfı ezdiği mantığa karşı sonuna kadar mücadele edeceğim. Vakıfbank WebŞubem Markası ile internet üserinden Online işlemler yaptırmakta, vakıfbank Kredi başvurusu almakt

 

a ve yine vakıfbank webşubem de kredi hesaplama araçlarını kullanmaktadır.  2008 Yılına dayanan TPE başvurumun RED edilmesi ve Vakıfbank a Onay Verilmesi son derece manidardır. sizler de www.websube.com adresinden bizlere destek verebilirsiniz.

Abdullah KOÇ

www.webşubem.com

 

 

Çıkmış Sorular

WEBŞUBEM

www.hakbil.com


Kategoriler